O nas

Już od 2019 roku prowadzimy szereg działań na rzecz ochrony środowiska!

Głównym naszym celem jest rozwój odnawialnych źródeł energii na terenie Lubelszczyzny oraz dbałość o czyste powietrze i środowisko.

AUDYT ENERGETYCZNY

– to naprawdę jest za darmo!​

Prowadzimy bezpłatne audyty energetyczne w ramach projektu :Lubelskie przyjazne słońcu”, który realizujemy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz współpracującymi samorządami. Każdy mieszkaniec Lubelszczyzny może nas zaprosić do swojego gospodarstwa domowego a w trakcie takiego spotkania dowie się jakie rozwiązania może wprowadzić w swoim domu aby:

– przestać płacić za prąd

– przestać płacić za ogrzewanie

– pozyskać pieniądze z programów rządowych

FOTOWOLTAIKA

Wychodząc na potrzeby mieszkańców znaleźliśmy firmę, która w rzetelny sposób zakłada instalację fotowoltaiczne. W ramach współpracy z firmą Fotovolt obliczamy dla mieszkańców Lubelszczyzny moc potrzebnej im instalacji oraz negocjujemy najlepszą ofertę.

To nasi klienci otrzymują najlepszą cenę za instalację fotowoltaiczną i są o nią spokojni bo firma montująca zajmuje się tym od 11 lat a dodatkowo korzysta z najlepszych komponentów i daje aż 15 lat gwarancji na sam montaż (jako jedna z 2-3 na terenie Polski) Zdecydowanym pomagamy w załatwieniu formalności np. umowa, kredyt. Po założeniu instalacji również wspieramy i za Państwa składamy wniosek o dofinansowanie i wniosek do zakładu energetycznego. Po zakończeniu prac pozbywają się Państwo – NA ZAWSZE_ rachunków za prąd!

POMPY CIEPŁA I KLIMATYZATORY

Aby mieszkańcy naszego województwa czuli się pewni, że otrzymują odpowiednie rozwiązania podpisaliśmy umowę z firma Kaisai. Jesteśmy autoryzowanym dealer pomp ciepłą i klimatyzatorów marki KAISAI znanej polskiej firmy Klima Therm.

Dzięki naszemu wsparciu mogą Państwo podpisać rzetelna umowę bez żadnych „haczyków”. Na każdym etapie pomagamy i odpowiadamy na Państwa pytania. To my przygotowujemy zarys energetyczny domu a na jego podstawie dobieramy odpowiednia pompę ciepła i klimatyzator. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują Państwo ciepło z powietrza wiec problem z kosztami za ogrzewanie przestaje Państwa dotyczyć.

Wszystkie urządzenia marki KAISAI spełniają oczekiwania w zakresie ekologii, bezpieczeństwa, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania i gwarancji.

Ceny jakie oferuje Państwu nasz partner są dużo tańsze niż dla innych osób a my pomagamy w podpisaniu umowy oraz np. formalnościami związanymi z kredytem. Bardzo ważne jest to, że po montażu nie martwią się Państwo o nic. Dopełniamy wszelkich formalności oraz za darmo składamy za Państwa wniosek w Programie rządowym „Czyste Powietrze” a dzięki temu odzyskują Państwo średnio od 14 do 19 tysięcy złotych. Każdy klient, do pompy ciepła, otrzymuje w gratisie 200 litrowy zbiornik na wodę wraz grzałką. Za zakupem pompy ciepłą idą wartości nie tylko finansowe ale jest to również działanie, które w dużym stopniu dba o nasze środowisko.

Nasi Partnerzy: