I Bieg z Flagą – test

I bieg z flagą o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego przed nami! (zawody amatorskie).Wydarzenie połączone jest z uroczystymi obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Zapraszamy do świętowania!

1.   9:30 – 10:45 – zapisani do biegu uczestnicy odbierają numery startowe i flagi, z którymi będą pokonywać bieg

Zawody przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Warunkiem udziału jest odebranie numeru startowego i flagi w namiocie do godziny 10.45. Z dziećmi przychodzą ich prawni opiekunowie i zostawiają podpisany arkusz zgłoszeniowy.

2.  10:30 – 10:55 – Plac Zamkowy w Janowcu, obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej połączone z uroczystym wciągnięciem flagi na maszt oraz salwami honorowymi

3.  11:00 – rozpoczęcie zawodów przez Organizatorów oraz Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego

4.  11:05 – bieg grup wiekowych od 13-16 lat
5.  11:25 – bieg grup wiekowych od 10-12 lat
6.  11:45 – bieg grup wiekowych od 6-9 lat

Z wyznaczonego na start miejsca uczestnicy będą biec od najstarszej kategorii. Każdy z uczestników będzie wypuszczany co 30 sekund aby nie gromadzić się zbyt liczną grupą w jednym miejscu. Uczestnicy biegu pokonają trasę dopasowana trudnością do amatorskich możliwości. Będzie ona wyznaczona poprzez ustawione kijki i taśmy. Meta biegu będzie znajdowała się przed zamkiem w Janowcu. Po zakończeniu biegu przez ostatniego zawodnika i spisaniu czasu biegu wszystkich zawodników zostaną wyłonieni zwycięzcy w trzech kategoriach wiekowych (6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-16 lat) z podziałem na chłopców i dziewczynki.

PLAKAT PROMUJĄCY IMPREZĘ

7.  13:00 – dekoracja zwycięzców na podium na placu zamkowym

Puchary oraz nagrody za zdobycie pierwszego miejsca wręczy Marszałek Województwa Lubelskiego.
Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce również otrzymają nagrody, które zostaną im wręczone na podium. Po dekoracji zwycięzców odbędzie się dekoracja medalami wszystkich pozostałych uczestników biegu. Otrzymają oni pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.

8.  14.00 – uczestnicy zwracają numery startowe i otrzymują nagrody rzeczowe

Nagrodzeni zostaną wszyscy uczestnicy biegu. Otrzymają oni powerbanki oraz bilety wstępu na wszystkie atrakcje Muzeum Nadwiślańskiego.

Zgłoś swój udział w zawodach:

Pobierz arkusz zgłoszeniowy

Wydrukuj arkusz, wypełnij i weź ze sobą na zawody.

POBIERZ