4 puchar - TYTUŁ

Ferie zimowe to szczególny czas w województwie lubelskim, ponieważ już czwarty rok z rzędu rozpoczynamy je zawodami zimowymi. IV Slalom Narciarski o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego także i w tym roku otworzy nam zimową przerwę od nauki.

Zawody w slalomie odbędą się już 29 stycznia w niedzielę natomiast aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie pod poniższym linkiem:

Zasady od początku zawodów pozostają bez zmian.

29 stycznia odwiedzacie nasze stoisko na stoku „Narciarski Raj u Rzetelskiego” w Chrzanowie i potwierdzacie swój udział.

Aby wziąć udział w zawodach musicie mieć wypełniony i podpisany przez osobę dorosłą formularz oraz przyjść w towarzystwie Waszego opiekuna. Na stoisku otrzymujecie swój numer startowy i zostajecie zapisani do zawodów. Od zdobycia medalu i nagrody dzielą Was już tylko dwa zjazdy wytyczoną trasą.

W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 16 lat, czyli te, które nie ukończyły 17 lat. Dzieci konkurują ze sobą w 3 kategoriach z podziałem na chłopców i dziewczynki. Kategorie wiekowe przedstawiają się następująco: 5-8 lat, 9-13 lat, 14-16 lat. Poza umiejętnością jazdy na nartach nie ma wymagań związanych z możliwością wzięcia udziału w konkursie, liczy się kolejność zgłoszeń.

Organizator wydarzenia:

logo www - parasol w

Partnerzy wydarzenia:

logo www - patronat marszałka
logo www - patronat starosta janowski
logo www - lubelskie narciarz

Sponsorzy:

logo www - bogdanka 1
logo www - grupa azoty
logo www - PGE

Patroni medialni:

logo www - radio lublin
logo www - TVP3 lublin
logo www - dz wschodni
logo www - radio impuls
logo www - to nasz region
logo www - lubelski kurier
logo www - tygodnik współnota
logo www - gazeta janowska