3 Puchar w slalomie – zapisy – z formularzem

III Zawody Otwarte o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego w slalomie narciarskim to impreza sportowa z duchem zdrowej rywalizacji. Zapraszamy 30.01.2022r o godz. 11:00 do Ośrodka Narciarskiego Nartraj. 
Każdy chętny, który ukończył 6 lat a nie ukończył 16 może się zapisać i wziąć udział w zmaganiach o nagrody rzeczowe, z których główną jest Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.
  • 9:30 – 10:45 – start rejestracji i potwierdzeń uczestnictwa. Wszyscy, którzy zapisali się przez formularz rejestracyjny będą mogli dostarczyć swoje podpisane arkusze zgłoszeniowe. Należy je zanieść do białego namiotu z logo Urzędu Marszałkowskiego. Tam otrzymają numery startowe i będą mogli wziąć udział w zawodach. Jeżeli będą jeszcze miejsca to spóźnialscy będą mogli się zapisać.
  • 11:00 – 11.40 – początek zawodów sportowych, pierwszy zjazd slalomem. Zawodnicy mają udać się na górę w wyznaczone miejsce, gdzie kolejno będą „wypuszczani” na dół.
  • 11:45 – 12:00 – przerwa między zjazdami
  • 12:00 – rozpocznie się drugi zjazd pomiarowy. Maksymalnie do godziny 13:00 zawodnicy mają udać się na górę, do miejsca, w którym rozpoczęli swój pierwszy zjazd.
  • 12:45 – zakończenie zawodów, wyłonienie zwycięzców. Swoją kategorię wg wieku i płci zwycięża osoba, która osiągnęła najlepszy czas zjazdu odcinka slalomu. Każdy zawodnik ma możliwość zjechać dwukrotnie a do wyników pobierany jest lepszy czas, w którym przejechał dystans konkursowy.
  • 13:00 – 13:30 – ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców, wręczenie nagród pocieszenia. Dla uczestników przewidzieliśmy podział na kategorię dla dziewczynek i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat oraz 14-16 lat. Każda z kategorii wyłoni trzech zwycięzców na podium. Miejsca pierwsze, oprócz nagród rzeczowych otrzymają puchar z rak Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Zawodnicy, którzy nie znajdą miejsc na podium otrzymają nagrody pocieszenia, którymi są Power banki. Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani okolicznościowymi medalami!

PLAKAT PROMUJĄCY IMPREZĘ

Zachęcamy do uczestnictwa dzieci i młodzież a rodziców do wspólnej zabawy i dopingowania. 

Do zobaczenia na stoku! Gwarantujemy dużo śniegu i przyjemną, sportową atmosferę!

Zgłoś swój udział w zawodach:

arkusz zgłoszeniowy

Wydrukuj arkusz, wypełnij i weź ze sobą na zawody.

POBIERZ